Klasa Okręgowa

WYKAZ SĘDZIÓW KLASY OKRĘGOWEJ W SEZONIE 2017/2018

RUNDA WIOSENNA

1. Adamus Adam – Bytom

2. Kupka Kamil – Bytom

3. Rafalski Wojciech – Bytom

4. Skowronek Tytus – Bytom

5. Woliński Dawid – Bytom

6. Zarzycki Wojciech – Bytom

7. Boruta Robert – Katowice

8. Cieślok Dawid – Katowice

9. Gołębiowski Tomasz – Katowice

10. Griner Dawid – Katowice

11. Jańta Patryk – Katowice

12. Polkowski Piotr – Katowice

13. Sopniewski Adrian – Katowice

14. Szczepanik Tomasz – Katowice

15. Szymczak Arkadiusz – Katowice

16. Lenort Dariusz – Racibórz

17. Piszczelok Mateusz – Racibórz

18. Sytnik Łukasz – Racibórz

19. Zientek Marcin – Racibórz

20. Balon Sebastian – Rybnik

21. Figura Magdalena – Rybnik

22. Gorzawski Andrzej – Rybnik

23. Knopek Marcin – Rybnik

24. Kopiec Piotr – Rybnik

25. Węgrzyk Maciej – Rybnik

26. Badowski Bartosz – Sosnowiec

27. Budny Kamil – Sosnowiec

28. Ficiński Michał – Sosnowiec

29. Kamiński Paweł – Sosnowiec

30. Szlachta Grzegorz – Sosnowiec

31. Żmija Patryk – Sosnowiec

32. Borkowski Jakub – Tychy

33. Kłyk Paweł – Tychy

34. Król Jacek – Tychy

35. Kruk Łukasz – Tychy

36. Łukaszczyk Paweł – Tychy

37. Myszor Paweł – Tychy

38. Zawisz Sonia – Tychy

39. Goriwoda Mariusz – Zabrze

40. Halamoda Paweł – Zabrze

41. Kowalska Aneta – Zabrze

42. Metelski Robert – Zabrze

43. Postulka Krzysztof – Zabrze

44. Skoludek Robert – Zabrze

45. Witulski Sebastian – Zabrze


KS BOZPN

1. JAKOWENKO MARCIN – Bielsko-Biała

2 .OGIEŁO WOJCIECH – Bielsko-Biała

3. PIETERA ADRIAN – Bielsko-Biała

4. TEKIELI JAKUB – Bielsko-Biała

5. WEHSOLOY DAWID – Bielsko-Biała

6. WOJSŁAW ŁUKASZ – Bielsko-Biała

7. KATANA PIOTR – Bielsko-Biała

8. NOWAK MATEUSZ  – Bielsko-Biała

9. LEGIERSKI JAKUB – Skoczów

10. PIETROSZEK KLAUDIUSZ – Skoczów

11. RAKUS DAWID – Skoczów

12. WARDAS KACPER – Skoczów

13. CZRMAK KRZYSZTOF – Skoczów

14. PIECZONKA KRZYSZTOF – Skoczów

15. ŚLIŻ ADAM – Skoczów

16. DUDA SZYMON – Żywiec

17. FICEK PAWEŁ – Żywiec

18. MACIEJNY MICHAŁ – Żywiec

19. SAJBOR WOJCIECH – Żywiec

20. BĄK WACŁAW – Żywiec

21. SZYMAŃSKI MARCIN – Żywiec


KS CZOZPN

1. Barański Tomasz – Częstochowa

2. Barczyk Jakub – Częstochowa

3. Borek Bartosz – Częstochowa

4. Dana Sergiusz – Częstochowa

5. Fiszer Witold – Lubliniec

6. Gawin Artur – Lubliniec

7. Knop Krzysztof – Lubliniec

8. Kuc Bartosz – Częstochowa

9. Ludwikowski Łukasz – Częstochowa

10. Makles Artur – Lubliniec

11. Malinowski Mateusz – Częstochowa

12. Mikołajczyk Konrad – Częstochowa

13. Pęczek Dariusz – Częstochowa

14. Prauza Dariusz – Częstochowa

15. Sierociński Konrad – Częstochowa

16. Sikora Oskar – Częstochowa

17. Skuza Piotr – Częstochowa

18. Sobierajski Marcin – Częstochowa

19. Stępień Jacek – Częstochowa

20. Stryjniak Mateusz – Częstochowa

21. Terlicki Paweł – Częstochowa

22. Toborek Michał – Częstochowa

23. Toborek Stanisław – Częstochowa

24. Zroślak Piotr – Częstochowa