Sędziowie

Szczebel Centralny

Top Amator A:

1. Piotr Lasyk – Bytom
2. Sebastian Jarzębak – Katowice
3. Tomasz Wajda – Żywiec

Top Amator B:

1. Piotr Szypuła – Bielsko – Biała
2. Marcin Bielawski – Katowice
3. Mateusz Bielawski – Katowice
4. Rafał Rokosz – Katowice
5. Paweł Dziopak – Tychy
6. Leszek Lewandowski – Zabrze
7. Daniel Kruczyński – Żywiec 

 

Top Amator C:

1. Sławomir Smaczny – Bytom
2. Robert Kowalczyk – Częstochowa
3. Maciej Kuropatwa – Katowice
4. Mateusz Piszczelok – Katowice
5. Mateusz Patla – Rybnik
6. Michał Ficiński – Sosnowiec
7. Jakub Borkowski – Tychy
8. Mariusz Goriwoda – Zabrze

 

 

IV i V Liga

Kadra Śląskiego ZPN
Długosz Mateusz (Bielsko – Biała)
Janicki Szymon (Bytom)
Dana Sergiusz (Częstochowa)
Jakubski Łukasz (Rybnik)
Węgrzyk Maciej (Rybnik)
Burliga Przemysła (Zabrze)

Kandydaci do Kadry Śląskiego ZPN
Kozieł Adrian (Bielsko – Biała)
Szydłowski Krzysztof (Bytom)
Figler Jakub (Katowice)
Grela Mateusz (Katowice)
Panek Dominik (Lubliniec)
Ochyj Bartosz (Racibórz)
Jeż Bartosz (Rybnik)
Wacławik Kamil (Skoczów)
Bajon Kacper (Sosnowiec)
Mazurkiewicz Paweł (Zabrze)
Mikołajczyk Hugo (Żywiec)

TOP D
Fundanicz Piotr (Bielsko – Biała)
Greń Przemysław (Bielsko – Biała)
Harężlak Oskar (Bielsko – Biała)
Nowak Mateusz (Bielsko – Biała)
Pietera Adrian (Bielsko – Biała)
Stroiński Marek (Bielsko – Biała)
Susek Paweł (Bielsko – Biała)
Tekieli Jakub (Bielsko – Biała)
Wehsoly Dawid (Bielsko – Biała)
Zieliński Kacper (Bielsko – Biała)
Bajon Paweł (Bytom)
Froehlich Adrian (Bytom)
Halamoda Paweł (Bytom)
Jankowski Maciej (Bytom)
Klica Jacek (Bytom)
Krawczyk Krzysztof (Bytom)
Kupka Kamil (Bytom)
Lewandowski Dawid (Bytom)
Niewiadomski Bartosz (Bytom)
Pękała Dawid (Bytom)
Plesz Wojciech (Bytom)
Skowronek Tytus (Bytom)
Woliński Dawid (Bytom)
Zarzycki Wojciech (Bytom)
Bałchanowski Jakub (Częstochowa)
Barański Tomasz (Częstochowa)
Kuban Kamil (Częstochowa)
Kuban Paweł (Częstochowa)
Malinowski Lech (Częstochowa)
Malinowski Maciej (Częstochowa)
Miniak Małgorzata (Częstochowa)
Sierociński Konrad (Częstochowa)
Sobierajski Marcin (Częstochowa)
Stępień Jacek (Częstochowa)
Stryjniak Mateusz (Częstochowa)
Śpiewak Natan (Częstochowa)
Terlicki Paweł (Częstochowa)
Boruta Robert (Katowice)
Cieślok Dawid (Katowice)
Drobot Bogdan (Katowice)
Jakubczyk Adam (Katowice)
Karch Kamil (Katowice)
Klimczyk Mateusz (Katowice)
Kofin Marek (Katowice)
Kopczyk Jakub (Katowice)
Lorke Dominik (Katowice)
Majcher Andrzej (Katowice)
Poranek Mateusz (Katowice)
Potyka Dawid (Katowice)
Radziejewski Maciej (Katowice)
Reguła Robert (Katowice)
Szpiech Radosław (Katowice)
Szymanek Grzegorz (Katowice)
Gawin Artur (Lubliniec)
Łupierz Mateusz (Lubliniec)
Makles Artur (Lubliniec)
Pilarski Marcin (Lubliniec)
Lach Jarosław (Racibórz)
Balon Sebastian (Rybnik)
Bochynek Marcin (Rybnik)
Grobleny Wiesław (Rybnik)
Gorzawski Andrzej (Rybnik)
Knopek Marcin (Rybnik)
Kocur Patryk (Rybnik)
Kuczera Adam (Rybnik)
Wycisk Paweł (Rybnik)
Bednarczyk Maciej (Skoczów)
Buchta Sebastian (Skoczów)
Chmiel Tomasz (Skoczów)
Damaz Adrian (Skoczów)
Górczyński Rafał (Skoczów)
Rakus Dawid (Skoczów)
Badowski Bartosz (Sosnowiec)
Chlebowski Cezary (Sosnowiec)
Gębka Angelika (Sosnowiec)
Grabara Szymon (Sosnowiec)
Kamiński Paweł (Sosnowiec)
Kowalski Grzegorz (Sosnowiec)
Kwiecień Marcin (Sosnowiec)
Miśta Marcin (Sosnowiec)
Molenda Zbigniew (Sosnowiec)
Sęk Tomasz (Sosnowiec)
Wykurz Konrad (Sosnowiec)
Zawiślak Andrzej (Sosnowiec)
Bielecki Jacek (Tychy)
Chylaszek Nikodem (Tychy)
Gąsior Łukasz (Tychy)
Hutny Sebastian (Tychy)
Konieczny Mateusz (Tychy)
Moń Damian (Tychy)
Tokarz Marcin (Tychy)
Chudy Andrzej (Zabrze)
Górnik Bartłomiej (Zabrze)
Konieczny Jacek (Zabrze)
Machulik Mateusz (Zabrze)
Medoń Jakub (Zabrze)
Mytych Janusz (Zabrze)
Postulka Krzysztof (Zabrze)
Skoludek Robert (Zabrze)
Słysz Bartosz (Zabrze)
Duda Szymon (Żywiec)
Sajbor Wojciech (Żywiec)
Kasoń Artur (Żywiec)
Łoboziak Szymon (Żywiec)

Asystenci Szczebel Centralny

Asystenci Zawodowi:
1. Krzysztof Myrmus – Skoczów

Asystenci Ekstraklasy:
1. Damian Rokosz – Katowice
2. Bartłomiej Lekki – Zabrze

Asystenci Szczebla Centralnego:
1.Sławomir Kowalewski – Bielsko – Biała
2. Wojciech Szczurek – Bielsko – Biała
3. Marcin Jakowenko – Bielsko – Biała
4. Marcin Kasprzyk – Bytom
5. Zbigniew Szymanek – Katowice
6. Daniel Wiejowski – Zabrze
7. Sebastian Szczotka – Żywiec

Asystenci grupa wojewódzka

Asystenci Grupa Wojewódzka
Stoń Marcin (Bielsko – Biała)
Janicki Szymon (Bytom)
Barański Tomasz (Częstochowa)
Wroński Szymon (Częstochowa)
Cieślok Dawid (Katowice)
Figler Jakub (Katowice)
Giziński Marcin (Katowice)
Grela Mateusz (Katowice)
Klimczyk Mateusz (Katowice)
Kopczyk Jakub (Katowice)
Michalski Krzysztof (Katowice)
Poranek Mateusz (Katowice)
Radziejewski Maciej (Katowice )
Szymanek Grzegorz (Katowice)
Bochynek Marcin (Rybnik)
Gorzawski Andrzej (Rybnik)
Jeż Bartosz (Rybnik)
Bajon Kacper (Sosnowiec)
Szreniawa Michał (Sosnowiec)
Bielecki Jacek (Tychy)
Kalinowski Rafał (Tychy)
Burliga Przemysław (Zabrze )
Grzesiuk Artur (Zabrze)
Słysz Bartosz (Zabrze)