Nasza grupa trzecioligowców wzięła udział w kursie szkoleniowo unifikacyjnym w Słoku pod Bełchatowem, w dniach 30-31.07 Hotel Wodnik był miejscem szkoleń, warsztatów oraz egzaminów sprawnościowych i teoretycznych. Sędziowie oraz Obserwatorzy 3 ligi uczestniczyli w wykładach z obszarów: „Bramkarz, a gra faul”, „Nieprzepisowe kontakty piłki z ręką”, „Zagranie piłki z kontaktem z przeciwnikiem”. Ponadto na zgrupowaniu gościem specjalnym był instruktor UEFA Costas Kapitanis który poprowadził zajęcia z zakresu zarządzania. Warto dodać iż swój awans do 3 Ligi zaliczeniem egzaminów przypieczętowali koledzy Przemek Burliga oraz Maciek Węgrzyk którzy już w najbliższą sobotę zadebiutują na Szczeblu Centralnym o szczegółach poinformujemy w piątek.  

W kursie z ramienia Śląskiego Związku Piłki Nożnej udział wzięli koledzy: Sławomir Smaczny, Maciej Kuropatwa, Mateusz Patla, Maciej Węgrzyk, Michał Ficiński, Mariusz Goriwoda, Przemysław Burliga, Daniel Kruczyński, Rafał Rokosz, Mateusz Bielawski, oraz obserwatorzy: Aleksander Frejowski, Wiesław Grobelny, Konopka Edward, Ryszard Kostoń, Józef Mazur, Zalesiak Marek.

Na zdjęciu od lewej: Maciej Kuropatwa, Mariusz Goriwoda, Sławomir Smaczny, Mateusz Patla, Rafał Rokosz, dół: Maciej Węgrzyk, Przemysław Burliga